ژوئن, 2020 بدون نظر متفرقه

آدرس حرف آخر

با وجود وب سایت موسسه حرف آخر و ارائه تمامی خدمات موسسه حرف آخر به صورت غیر حضوری، بسیاری از دانش آموزان علاقه مند هستند که از آدرس موسسه حرف آخر در تهران باخبرشوند.

و به صورت حضوری از مشاوره های رایگان و محصولات حرف آخر استفاده کرده و پاسخ سوالات خود را بیابند. از این رو قصد داریم در این مقاله به آدرس موسسه حرف آخر در شهر تهران و شعبه های مختلف این موسسه بپردازیم.

آدرس دفتر تهران موسسه حرف آخر

آدرس دفتر مرکزی

برای دانش آموزانی که علاقه دارند به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کرده و از خدمات این موسسه در دفتر مرکزی  بهره مند شوند، آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر که واقع در شهر تهران می باشد را در این مقاله قرار داده ایم.

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر به شرح زیر می باشد:

تهران ، میدان انقلاب ضلع جنوب شرقی ، پلاک ۱۷ ، ساختمان مترجمان طبقه دوم شرقی ، واحد ۴ موسسه حرف آخر

این آدرس دفتر رسمی موسسه حرف آخر می باشد که به منظور  پیشبرد اهداف ، اعتماد سازی ، انجام گردهمایی ها ، جلسات با نخبه های کنکوری حرف آخر ، راه اندازی شده است. به علت حجم بالای مراجعه کنندگان به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر بهتر است برای مراجعه به دفتر مرکزی ابتدا با شماره 09013074223 تماس گرفته تا هماهنگی های لازم صورت گرفته سپس به دفتر مراجعه کنید.

تلفن تماس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

اگر به هر دلیلی تمایل به حضور در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر ندارید ، می توانید با تماس تلفنی با مشاور ها و یا مراجعه به وبسایت های حرف آخر به صورت غیر حضوری و یا آنلاین مشاوره رایگان گرفته و محصولات حرف آخر را خریداری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های 09013074223 و 02156940781 تماس حاصل فرمایید.

از مزایای استفاده از شماره های پشتیبانی و وب سایت های موسسه حرف آخر صرفه جویی در وقت ، پاسخ دهی به تمامی سوالات ، مشاهده محتویات محصولات حرف آخر و … می باشد که معقوله های بسیار مهمی برای دانش آموزان کنکوری می باشد.

نحوه خرید محصولات حرف آخر به صورت غیر حضوری

 نحوه خرید محصولات حرف آخر به صورت غیر حضوری

برای آن دسته از دانش آموزانی که نمی توانند به آدرس موسسه حرف آخر در تهران ویا شهرهایی که شعب ما در آنجا هستند مراجعه کنند روش های خرید محصولات حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان غیر حضوری را بیان می کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خرید محصولات حرف آخر از دو طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به وب سایت حرف آخر می توانید استفاده کنید.

برای تماس تلفنی شما می توانید با شماره 09013074223 تماس گرفته و از مشاوره مشاور ارشد موسسه حرف آخر بهره مند شده و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

همچنین با مراجعه به وبسایت harfakhariha.ir می توانید تمامی محصولات حرف آخر و پروژه های این موسسه مانند پروژه 6040 و … مشاهده کرده و از طریق درگاه های پرداخت آنلاین به صورت اینترنتی خرید کنید.

شماره تماس استاد منتظری

همچنین برخی از دانش آموزان خواستار تماس با موسس موسسه حرف آخر یعنی استاد منتظری می باشند و تقاضا شماره استاد منتظری را از ما دارند.

با توجه به مشغله کاری زیاد استاد منتظری و حجم عظیم داوطلبان ، استاد منتظری قادر به پاسخ دهی به این دانش آموزان به صورت شخصی نیستند. اما شما می توانید با مشاورین ارشد مورد تایید استاد منتظری همانند مشاور ارشد موسسه حرف آخر میلاد قبادی تماس گرفته و از مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

شعبه ها و آدرس موسسه حرف آخر در استان های مختلف

 آدرس شعبه های موسسه حرف آخر

همچنین موسسه حرف آخر برای دانش آموزانی که ساکن شهر تهران نبوده و قادر به مراجعه به آدرس موسسه حرف آخر و دیدن دفتر اصلی حرف آخر نیستند، در هر استان شعبه های مختلفی قرار داده است تا این دانش آموزان هم بتوانند از خدمات حضوری موسسه حرف آخر بهره مند شوند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *