بورسیه حرف آخر

بورسیه حرف آخر

موسسه حرف آخر همواره در ارائه خدمات نوین به داوطلبان جزو پیشگامان بوده است. بورسیه حرف آخر نیز امتیازی می باشد که این موسسه برای آن دسته از داوطلبانی که به استفاده از محصولات حرف آخر علاقه داشته اما توان خرید این محصولات را ندارند تعلق می گیرد.

موسسه حرف آخر بورسیه حرف آخر را برای آن دسته از دانش آموزان که قصد خرید از دپارتمان حرف آخر را داشته باشند می باشد. در سال های گذشته ، به تعداد رتبه برتر های موسسه حرف آخر بسیار اضافه شده و تعداد زیادی از دانش آموزان حرف آخر در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته های برتر کشور همانند پزشکی ، دندانپزشکی ، مهندسی و … می باشند.

از این رو استاد عبدالرضا منتظری پایه گذار موسسه حرف آخر برای جبران بخشی از هزینه های دانش آموزان اقدام به راه اندازی بورسیه حرف آخر کردند. در بورسیه حرف آخر داوطلبان از مشاوره های اساتید برجسته حرف آخر و رتبه برتر های کشور به صورت رایگان بهره برده و می توانند از محصولات حرف آخر نیز استفاده کنند.

مشاوره حرف آخر

داوطلبان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان و مشاوره در خصوص بورسیه حرف آخر می توانند با شماره 09013074223 تماس گرفته و یا از طریق ایمیل سوالات خودتون رو مطرح کنید.